Tagasiside

5.0
Rated 5 out of 5
5 - 5 tähest ( 95 tagaiside tulemusel)
Suurepärane100%
Väga hea0%
Keskmine0%
Puudulik0%
Mitte täielik0%
Rated 5 out of 5
november 7, 2022

Mõnus ja lõõgastav tunne peale selja venitamist, üldse mitte hirmus ja kõik mulle sobivas tempos. Hea energia ja lihtsalt tore inimene. Tulen kindlasti tagasi seljavenitusse ja kivikestega massaaži!

Aljona
Rated 5 out of 5
oktoober 28, 2022

Laavakivimassaaž ületas kõik ootused. Nautisin kõikide meeltega. Lõõgastav, rahustav, no lihtsalt mõnus. Tundsin end väärtusliku ja hellitatuna. Mitte üheski hetkes ei tundnud end ebamugavalt. Olen väga tänulik selle imelise kogemuse eest.

Hille
Rated 5 out of 5
oktoober 21, 2022

Hea, et peale pikka arupidamist asja käsile võtsin. Täna, teine päev, peale kaanide panekut enesetunne hea ja seni jätkan.

Tänan ja soovin edu!

Viljo
Rated 5 out of 5
september 8, 2022

Благодарю за хорошую работу, У вас хорошая энергетика и золотые руки, После массажа чувствуешь себя другим человеком: прилив энергии, хороший сон ,отличное настроение, Спасибо вам, Вы -Мастер своего дела, С УВАЖЕНИЕМ И БЛАГОДАРНОСТЬЮ ГАЛИНА

ГАЛИНА
Rated 5 out of 5
september 2, 2022

Tead, ma käin siiani suunurgad ülespoole ringi, kuigi teraapiast on juba möödunud mitu päeva:) Tõesti, ma kogesin esimest korda elus midagi nii head. Milline energia ja millised tervendavad käed Sul on. Varsti näeme:) Aitäh ja päikest:)

Annika

Response from Gaia Teraapiatuba

Suured tänud Sulle kallis Annika ! Rõõm on ka minupoolne ! 🙂