Aroma Touch

Aroma Touch ehk Aroomi Puudutuse teraapia

Aroma Touch ehk Aroomi Puudutuse teraapia on dõTerra peaarst dr David K. Hilli poolt välja töötatud  kaheksa erineva, hoolikalt valitud dōTERRA eeterliku õli peale kandmise meetod, puudutuse abil. Õlid kantakse aeglaste, pehmete ja paitavate  liigutustega seljale, kaelale ning jalataldadele kindlas järjekorras ja konkreetse süsteemi ja tehnika abil. Sellel on väga sügav, kogu organismi puhastav ja lõdvestav toime, mõjudes toetavalt immuunsüsteemile ning kogu organismile. Õrn, rütmiline puudutus töötab harmooniliselt koos imeliste õlide aroomiga, mis jõuavad sügavale kudedesse. Sel moel saab tuge meie autonoomne närvisüsteem ning tänu sellele väheneb füüsiline ja vaimne stress ja taastub keha tasakaal (homöostaas).

Eeterlike õlide lõhnad jäävad ka rätikule, kui soovid võid massaaži tulles võtta kaasa ühe suurema rätiku. Saad hiljem kodus neid lõhnu veel mitu päeva nautida 🙂

Pärast massaaži pole soovituslik kohe samal päeval keha pesta, et aroomiõlid jõuaksid organismi tervendada.

Massaažil kasutatakse 8 erinevat eeterlikku õli.

Balance  ja  Lavendel – stressi maandajad.
Melaleuca(teepuuõli) ja OnGuard –  immuunsüsteemi toetajad.
Aroma Touch õlisegu ja  DeepBlue õlisegu – põletikud ja valud.
Metsik apelsin ja Piparmündi eeterlikud õlid – tasakaal (homöostaas).

Balance  – koostis : kuuseokkad, kamper, viirukipuu, harilik soolikarohi ja apteegikummel.
On Guard – koostis : metsik apelsin, nelk, kaneel, eukalüpt ja rosmariin.
Aroma Touch õlisegu koostis : küpress, piparmünt, majoraan, basiilik, greip ja lavendel.
Deep Blue õlisegu koostis : talihali, kamper, piparmünt, sinine kummel, saksa kummel ja käokuld.

Vastunäidustused :

  • rasedad, raseduse kestusega üle 6 kuu ja imetavad emad, kuna kasutatav piparmündiõli vähendab piima teket.
  • verevedeldaja kasutajad, kus toimeaineks on WARFARINE, sel juhul ei saa kahte õli kasutada.
  • kemoteraapia järgselt mitte enne 6 nädala möödumist kemoteraapiast.

 

dōTERRA õlid

dōTERRA (CPTG- Certified Pure Therapeutic Grade) Sertifitseeritud Puhta Terapeutilise klassi eeterlikud õlid moodustavad kõige puhtama, ohutuma ja kasulikuma tasemega õlid, mida tänapäeval leida võib. Taimed, mida dōTERRA oma õlide loomiseks on valinud, on kogutud üle kogu maailma erinevatest riikidest, sealt, kus on nende loomulik elukeskkond ning kasvutingimused kõige täiuslikumad. Nad on üliettevaatlikult külmpressitud või destilleeritud, oma kasvu täiuslikul hetkel kogutud ja puhtuse ning kvaliteedi tagamiseks mitmekordselt testitud.

dōTERRA Eeterlikud õlid on teaduslikult tõestatud omamaks meditsiinilist ja terapeutilist toimet. Puhta terapeutilise klassi õlidel pole ühtegi kahjulikku kõrvaltoimet, võib vaid esineda tundlikkust. Probleemid või negatiivsed reaktsioonid võivad tuleneda vaid valest või hoolimatust kasutamisest. Kuigi väga turvalised, peab eeterlikke õlisid kasutama hoolega ja teadlikult arvestades inimese vanust ja tervislikku üldseisundit. Beebid, väikelapsed ja rasedad moodustavad kindlasti eraldi kategooria.

 

www.doterra.com/US/en/aromatouch-technique
https://www.doterra.com/US/en/aromatouch-hand-technique
http://www.oterra.com