Vibroakustiline massaaž kontaktmeetodil Tiibeti helikausiga

Vibroakustiline massaaž kontaktmeetodil Tiibeti helikausiga

Unikaalne helimassaaž Tiibeti laulva helikausiga (nimetatakse ka nada-massaažiks) on iidne ravimeetod, mis on meile pärandatud „maailma katuselt“ – Tiibetist ning mis on tuntud juba rohkem kui 2,5 tuhat aastat.

Tiibeti helikausse on kasutatud tuhandeid aastaid tervendamises ja meditatsioonides. Tiibeti kausid on tehtud seitsmest metallist, mis sümboliseerivad taevakehasid. Tiibeti laulva kausi abil tekitatakse erilisi helimustreid, mis võnguvad mitmetasandiliselt läbi inimese keha, tasakaalustades rakkude toimimist ning viies inimese kiiresti sügavasse rahuseisundisse. Helikausid tekitavad harmoonilisi ja rahu loovaid vibratsioone ja helisid, mis tervendavad meie keha ja hinge. Sisemised pinged lahustuvad ja haihtuvad helidesse.

Vibroakustiline helimassaaž mõjutab keha raku tasandil. Kui mõni organ on haige, siis on muutunud tema võnkesagedus. Massaaž Tiibeti helikausiga mõjutab keha heli ja vibratsiooniga ning häälestab organismi õigele lainele. See aitab lahustada emotsionaalseid blokeeringud ja puhastada energiakeha. Sellega kaasneb sügav lõõgastus, mis aitab vabaneda stressist.

Massaaži helikaussidega peetaksegi üheks kõige võimsamaks ning tõhusamaks vahendiks stressi, emotsionaalse väsimuse ja depressiooni kõrvaldamiseks.

Teraapia ajal läbib helivibratsioon kõiki kehaosi, ulatudes isegi  varba ja sõrmeotsteni. Helikausside vibratsioon stimuleerib blokeeritud kehaosi tervenemissagedusega.

Uuringud tõestavad, et helivibratsioon on võimeline muutma veestruktuuri. Helikausimassaaži efektiivsust seletataksegi asjaoluga, et inimkeha koosneb üle 70% veest. Asetades Tiibeti helikausi inimese kehale ja tekitades võnkeid metallisulamis, suunab massaažiterapeut lained spetsiifiliselt keha veestruktuuridega suhtlema, ühtlustades sisemisi protsesse.

Lisaks kõrvaga kuulmisele kuulab ka keha helisid, kasutades selleks kõiki oma rakke.

Seansi käigus kuulad enda sisemist heli, mis on sulandunud kausi helidega.

Mentaalsusest lahti lastes sukeldud kogu kehaga kausside vibratsiooni.

Heliseansi võimalikud toimed:

  • Sügav lõdvestumine, stressi ja kroonilise väsimuse kadumine.
  • Tugevnenud immuunsüsteem.
  • Vabaned stressist, hirmudest ja ärevustundest.
  • Vabaned emotsionaalsest pingest kehas.
  • Vabaned unetusest.
  • Meeleselgus ja kergus, uuenemise tunne.
  • Füsioloogiliste protsesside, vereringe ja hingamise normaliseerumine, seedimise ja
    ajutegevuse korrastus.
  • Spasmide ja erinevate haigusnähtude leevenemine.

Seansile tulles pane palun selga mugavad riided. Vältida metallist esemeid või kaunistusi kehal ja riietel. Massaaži tehakse läbi riiete ja kauss asetatakse keha peale. Seansi kestvus kokku 45 min.